Головна / Продукція / Датчики руху і присутності

Датчики руху і присутності

Серія 18
Серія 18 – інфрачервоні датчики руху та присутності.
Вони були розроблені відповідно до нашої тези «світло, коли вам це потрібно». Завдяки широкому полю огляду, чутливості їх лінз і за умови, що вони належним чином інтегровані із системою освітлення, детектори Finder забезпечують неперевершену зручність.
 
ВІЛЬНО РУХАТИСЯ
Світло – синонім безпеки, і ви завжди потребуєте його, де б ви не знаходилися. Будь то на роботі чи вдома, на вулиці чи в приміщенні, завдяки детекторам руху та присутності Finder, у вас завжди буде потрібна кількість світла. Детектори руху Finder автоматично ввімкнуть світло, як тільки хтось пройде повз. Це дозволяє уникнути необхідності встановлення вимикачів для керування освітленням, особливо в громадських місцях, таких як гаражі та сходи. Більше того, при встановленні в стратегічно важливих місцях та правильної інтеграції в систему освітлення датчики руху можуть бути ефективним стримуючим фактором для зловмисників.
 
АВТОМАТИЗАЦІЯ БУДІВЕЛЬ З KNX
KNX сьогодні є світовим стандартом. Він відкритий, відповідає основним європейським та міжнародним стандартам, забезпечує автоматизоване та децентралізоване управління високотехнологічними системами у широкому діапазоні будівель: торгових центрах, фабриках, офісах, будинках, громадських місцях, школах та інших місцях. Finder пропонує кілька варіантів датчиків руху та присутності для систем KNX.
Finder - європейський виробник реле та продукції для автоматизації
ТОВ «Галант Пол Електра», 04071
м.Київ, вул. Ярославська, 32/33
(044) 239 1797
Designed
by INGSOT