Головна / Про Компанію

Про Компанію

Компанія Galantpol (ТОВ «ГАЛАНТ ПОЛ ЕЛЕКТРА») є офіційним дистриб'ютором ТМ Finder в Україні.
 
Вже більше 15 років (з 2004 року) наша компанія представляє продукцію торгової марки Finder на території України.
Ми не тільки забезпечуємо прямі поставки продукції Finder, а так само взяли на себе функцію просування і популяризації цієї торгової марки в нашій країні.

Крім участі у виставках, проведення конференцій та семінарів для клієнтів та проектувальників, компанія Galantpol, спільно зі своїми партнерами, активно відвідує кінцевих споживачів продукції Фіндер - підприємства, що займаються розробкою і випуском електричних розподільних щитів і шаф автоматики для промисловості, транспорту, енергетики та інфраструктури автоматизації комерційних і житлових будівель.
 
Для зручності наших українських партнерів і замовників компанія Galantpol в 2012 році відкрила інтернет-сайт на українському домені, присвячений продукції Finder www.finder.in.ua. На ньому, окрім інформації про продукти російською та українською мовою, Ви може дізнатися про всі події пов'язаних з торговою маркою Finder на території України, а також задати питання компетентним співробітникам нашої компанії.
 
Бажаємо Вам успіхів у роботі з обладнанням Finder.
Запрошуємо до взаємовигідної співпраці!
Ми будемо вдячні за Ваші відгуки та зауваження, а також пропозиції, які допоможуть зробити нашу співпрацю більш ефективною.
Сертифікат дистриб'ютора Finder 2021

Finder - європейський виробник реле та продукції для автоматизації
ТОВ «Галант Пол Електра», 04071
м.Київ, вул. Ярославська, 32/33
(044) 239 1797
Designed
by INGSOT