Головна / Події / [Новинка] Радіоактуатор FINDER - BLISS2: комбінація, що спрощує складні системи.

[Новинка] Радіоактуатор FINDER - BLISS2: комбінація, що спрощує складні системи.

bliss2_main

BLISS2 від Finder - це інтелектуальний, універсальний термостат, який можна використовувати практично у будь-якому житловому чи комерційному середовищі. Але, коли один або кілька BLISS2 використовуються з новим радіокерованим актуатором типу 13.21.8.230.S000, вони можуть запропонувати повне рішення для управління складними системами, від однієї зони до великих багатозонних систем опалення/охолодження і контролю вологості.

Завдяки радіочастотній передачі 868 МГц на великі відстані цей актуатор є дуже універсальним пристроєм, який можна вбудовувати в нову або доповнювати існуючу систему опалення/охолодження. Зазвичай його можна використовувати для безпосереднього ввімкнення або вимкнення розпалу котла, або для керування електромагнітними клапанами окремих зон нагріву. Його універсальність особливо корисна у випадках, коли незручно або неможливо прокладати кабелі управління до BLISS2 або електромагнітних клапанів.
 
Комплексні рішення вимагають специфічних функцій для нагріванняохолодження, зони головного нагріву та зони головного охолодження, які може забезпечити цей актуатор. 
 
Новий актуатор, можна використовувати як гігростат, що керується по сигналу вологості, який виявляється датчиком відносної вологості, встановленим в BLISS2, котрий потім можна використовувати для управління осушувачем або системою примусової вентиляції. Він також пропонує нову функцію дублювання контактів, при якій контакт актуатора відображає розмикання і замикання контактів термостата, незалежно від режиму використання, встановленого для BLISS2.
 
РОЗУМНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО КОМФОРТУ
 
Модульний характер BLISS2 дозволяє підключати до 10 пристроїв до одного Gateway2, надаючи можливість створення багатозонних систем без складних кабельних трас, зокрема завдяки новому актуатору типу 13.21-S000. Розширте сферу застосування та задачі які ви можете вирішити, зробивши продукти Made in Italy від Finder своїм ідеальним партнером.
 
Інтелектуальний термостат Finder може легко взаємодіяти з системами різного типу або розміру (традиційні радіатори, покриття для підлоги, теплова помпа, фанкойли тощо).
 
З установкою кількох термостатів та актуаторів, підключених до зонних клапанів системи, можна легко, швидко та з меншими витратами кабелю створювати індивідуальні кліматичні зони.
 
BLISS2
 
РОБОТА І ЗАСТОСУВАННЯ
 
BLISS2
 
Радіочастотний зв'язок великого радіуса дії між BLISS2, актуатором (13.21-S000) та Gateway2 (тип 1Y.GU0051) усуває багато проблем, що виникають через прокладання кабелів, які зазвичай йдуть від термостата до котла та/або до зонних клапанів.
 
Системи клімат-контролю (що включають термостат BLISS2 Smart), забезпечують обмін даними між різними пристроями та дистанційне керування через ваш смартфон завдяки безкоштовному додатку Finder BLISS. Так само можна оптимізувати положення термостата, завдяки батарейному живленню, розрахованому на термін понад півтора року. Термостат може бути розміщений в оптимальному місці, а актуатор встановити, наприклад, в котельні для ввімкнення/вимкнення системи або поруч з водяним колектором у системах з декількома зонами.
 
Системою також можна керувати за допомогою голосових команд завдяки інтеграції з голосовими помічниками Amazon Alexa та Google Assistant, що є основною вимогою для будь-якого інтелектуального пристрою.
 
Технічна інформація про новий одноконтактний актуатор RF 868MHz:
 
  • 1 перекидний вихідний контакт 16 A, 250 B, AC
  • Напруга живлення 110... 230 В, AC.
  • 1 кнопка скидання
  • Програмується з додатку Finder BLISS
  • QR-код для сполучення
  • Можна комбінувати із термостатом Smart BLISS2.
  • Передача на великі відстані 868 Мгц
 
BLISS2

Finder - європейський виробник реле та продукції для автоматизації
ТОВ «Галант Пол Електра», 04071
м.Київ, вул. Ярославська, 32/33
(044) 239 1797
Designed
by INGSOT