Головна / Про Компанію

Про Компанію

Приватна компанія Finder заснована П'єром Жорданіно в 1954 році.
Вже більше 50 років продукція для релейного захисту та автоматики під торговою маркою Finder відома фахівцям у всьому світі.
 
На сьогоднішній день Finder це:
  • 4 власних сучасних заводи в містах: Almese (Італія), Sanfront (Італія), St.Jean de Maurienne (Франція) і Valencia (Іспанія);
  • 2 власних великих логістичних центру в містах: Almese (Італія), Trebur Astheim (Німеччина);
  • 20 власних торгових представництв у Європі, Азії, Північній і Південній Америках;
  • дистриб'ютори у понад 100 країнах світу, на всіх континентах;
  • більше 10 000 різних виробів, різноманітні типи реле: електромеханічні і твердотільні реле, мініатюрні і субмініатюрние реле для друкованого монтажу, універсальні і силові реле, релейні інтерфейсні модулі, імпульсні реле, контрольні реле, імпульсні джерела живлення, таймери, сутінкові фото-реле, термостати , обладнання для щитового мікроклімату, розетки і аксесуари.
В останнє десятиліття компанія Finder взяла курс на всеосяжне розширення лінійки виробленої продукції.
Крім стандартних електромеханічних, твердотільних реле і таймерів компанія освоїла виробництво контрольних реле, пристроїв захисту, приладів для управління освітленням, кімнатних і щитових термостатів.
 
У 2011 році завод Finder у м. Альмеза (Італія) почав випускати кілька нових виробів спеціально для Російського ринку і ринку СНД. Це рішення обумовлене, тим, що реле Finder добре знають і широко використовують в цих країнах, але в деяких галузях промисловості сформувалися певних стандарти, які деколи, не повністю відповідають нормативним документам, прийнятим в усьому світі. Насамперед, це спеціальні версії перемикаючих реле та контакторів для Енергетики з нормованим коефіцієнтом спрацьовування.
 
У 2011 році інтернет-сайт компанії Finder www.findernet.com був повністю оновлений, на ньому з'явилася сторінка російською мовою, де регулярно оновлюється технічна документація: каталоги, брошури та інструкції з монтажу та налагодження приладів російською мовою. Фахівцям конструкторських бюро і проектувальникам на сайті Finder доступні креслення всіх наших виробів у форматі AutoCAD, а також база даних по реле Finder у форматі Eplan.
 
Необхідно відзначити, що лінійка продукції Finder дещо ширше, ніж ті серії, які представлені на нашому сайті. Це пов'язано з тим, що Finder намагається просувати на світовому ринку найсучасніші розробки, але багато клієнтів, традиційно замовляють ті вироби, до яких вони звикли, або ці вироби багато років тому були внесені до специфікації довгострокових проектів, переузгоджувати які не представляється можливим. Це відноситься, в першу чергу, до деяких типів розеток, наприклад 95.75, модулям індикації котушки 99 серії з червоними світлодіодами, модульним контакторів 22 серії для комутації навантаження 20А, а також спеціальним серіям продукції, що випускається згідно галузевих стандартів для локальних ринків. Технічна документація на ці серії продукції доступна за запитом.
 
Компанія Finder проводить велику роботу з просування своєї продукції в Росії і в країнах СНД - в Україні, Білорусі і в Казахстані.

Galantpol - офіційний представник Finder в Україні
ТОВ «Галант Пол Електра», 04071
м.Київ, вул. Ярославська, 32/33
(044) 239 1797
Designed
by INGSOT